Hakkımızda

  • Komple veri merkezleri, veri merkezleri için yeşil soğutma teknolojilerinden FTTX ve fi ber optik access ve transmisyon çözümlerine kadar Bilişim ve telekom altyapısı için teknoloji sunan Canovate geniş bir yelpazede yenilikçi standart ve özelleştirilmiş ürünler, teknolojiler ve çözümler geliştirip üretir.

Canovate HakkındaCanovate Şirketler Grubu, 250 milyon Amerikan Dolarını aşan güncel değeriyle, aralarında Alışveriş Merkezlerinden sektörünün öncü üretici-altsözleşmeli tesisi olan Canovate’e (eski Alcatel, Türkiye) kadar birçok alana, Türkiye genelinde yaygın tüketici elektronik aletleri perakende mağazalarıyla hizmet sunmaktadır. Canovate Group ürün listesinde, Fiber optik Bağlantı Çözümlerinden Veri Merkezlerine, Rack Kabinlerinden Akıllı Güç Dağıtım Ünitelerine kadar birçok ürün bulunmaktadır. Bu kapsamlı portföy, yeniliğin sınırlarını zorlayarak doğru ürünü, hizmeti ve çözümleri müşterilerimizin özel ihtiyaçlarıyla birleştirmemizi sağlamaktadır. Canovate Group’ta müşteri birinci önceliğe sahiptir ve DNA’mızın temel parçalarından biridir. Bu, müşterilerimizle uzun süreli ortaklıklar ve çalışma ortamı yaratmamızı, onların ihtiyaçlarını belirleyerek başarılarını destekleyecek çözümler sunabilmemizi sağlar. Müşterilerin belirli ihtiyaçlarına yanıt verebilecek özel çözümlerin üretilmesi kavramı, Canovate Group’un başlangıçtan bugüne ilkesi olmuştur.

Grup Şirketleri:

Canovate Elektronik

24.000 m² alana kurulu gelişmiş üretim tesisinde, sektörde Alcatel’den devraldığı 35 yıllık değere sahip know-how ile birlikte aşağıdakileri tasarlar, geliştirir, üretir ve pazarlar:

Fiber Optik Bağlantı Tabanlı FTTX & Fiber Optik İletim-Erişim Ürünleri.

Veri Merkezi & Veri Merkezi Soğutma Ürünleri & Çözümleri.

Rack Kabinleri, Dolapları, Kutuları & Aksesuarları.

Mekan dolapları(saha dolapları), çatıları ve Kutular & Aksesuarlar.

SMekan dolapları(saha dolapları), çatıları ve Kutular & Aksesuarlar.

Güç Dağıtım Üniteleri ve UPS.

Uzaktan İzleme, Erişim ve Yönetim.